• Anasayfa
  • >
  • Gündem
  • >
  • Nakil başvuru sonuçları yarın mı açıklanacak! Lise 4. nakil başvuruları ne zaman açıklanacak?

Nakil başvuru sonuçları yarın mı açıklanacak! Lise 4. nakil başvuruları ne zaman açıklanacak?

Nakil neticeleri amaciyla art sayım başladı. Yarın Başka bir deyişle 8 Eylül’de neticeler erişime açılacak. 4. atama başvurusu bitti. atama başvurusu yapacak öğrenciler MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI e-Okul sistemine giriş yaparak başvurularını Bir gün evvel tamamladı. MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI 4. atama neticeleri MEB’in sitesi üzerinden yarın yayınlanacak. LGS atama sonuçlarının derhal peşinden tertemiz atama çagi başlayacak…

Binlerce öğrenci istediği liseye yerleşebilmek amaciyla nihayet sefer 4. atama başvurularını denedi. LGS atama neticeleri amaciyla heyecan dorukta. MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI tarafından yapılan atama işlemlerinde nihayet başvurular Bir gün evvel sona erdi. E-Okul sistemine giriş amaciyla evvela öğrencilerin TC kimlik numarasını ve mektep numarasını bilmek gereklidir. Sistemin anne sayfasına tıklandıktan ardindan alakalı yerlere TC kimlik ve öğrenci numarası girilerek giriş sağlanır. ama anne sayfa üzerinde iki giriş bölümü yer alır. VBS dışındaki giriş kısmı, yöneticilere aittir. Bu kısımdan idareciler ve öğretmenler giriş yaparak öğrencilerin notlarını yükleyebilirler.

LGS 4. NAKİL SONUÇLARI NE vakit AÇIKLANACAK?

LGS atama başvuruları ayni ritimde devam ediyor. nihayet atama başvurularının neticeleri www.meb.gov.tr üzerinden 8 Eylül Cumartesi bugünü açıklanacak.

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir