• Anasayfa
  • >
  • Spor
  • >
  • Futbolcu Emre Aşık’ın Yeni Barıştığı Eşi Canlı Yayında Sitem Etti: Evli Adama Meraklı İnsanlar Var

Futbolcu Emre Aşık’ın Yeni Barıştığı Eşi Canlı Yayında Sitem Etti: Evli Adama Meraklı İnsanlar Var

Kasım ayında 6 senelik evliliklerini bitirme kararı alan buyruğa Aşık ile Yağmur Aşık barıştı. Kanal D’de yayınlanan Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa programına telefonla bağlanan Yağmur Aşık, canlı yayında Sulhun perde arkasını anlattı.

“AYRI YAPAMADIK”

Daha önceki futbolcu buyruğa Aşık’la var olan kısa süreli ayrılığı ile alakalı konuşan Yağmur Aşık, şunları söyledi: “Aşılmayacak mesele yoktu. Ailesel faktörlerdi. mutluluk dolu olmamızı istemeyen, bedbaht yurttaslar neden olmuştu. iki ay ayrı kaldık, insanların hakikat yüzünü gördük. Ayrı yapamadık. ayni ritimde devam etme kararı aldık.

“BİRİLERİNİN DOLDURUŞUNA GELDİK”

Emre, birilerinin dolduruşuna geldik. Pişman olduğunu bana söyledi. bendeniz de pişman oldum. Aşk kazandı, çocuklarımız kazandı. Bizi ayırmaya çalışanlar kaybetti… İkimizin ailesinde de bunun benzeri yurttaslar var.Dostumuz, arkadaşımız sandığımız yurttaslar dahi bizi ayırmak amaciyla ellerinden geleni yaptılar. Net tek şekilde gördük, artık çok az insanla ayni ritimde devam ediyoruz. Hep üçüncü şahıslardı sebep. Hakkımızda ‘ihanet mi?’ diye dedikodu çıkmış. Asla! Benim eşim öyle tek insan değil.

“EVLİ ADAMA MERAKLI İNSANLAR VAR”

Bu süreçte şunu gördüm: ‘Evli adama meraklı ne civarindan çok insan varmış.’Sürekli Emre’ye DM’den ileti atıyorlar. ‘Çocuğuna anne adayi olayım’ diyenler var… O mesajları bendeniz okuyorum, bana geliyor. Boşuna atmayın.”

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir