• Anasayfa
  • >
  • Spor
  • >
  • Beşiktaş Flaş Caner Kararı! FIFA Talimatları Yüzünden Transfer Gerçekleşmemişti

Beşiktaş Flaş Caner Kararı! FIFA Talimatları Yüzünden Transfer Gerçekleşmemişti

Beşiktaş yönetimi, 30 yaşında olan Caner Erkin ile 34 yaşında olan Adriano’nun yerine; 28 yaşında var olan ve her iki oyuncunun da kazandığı paranın yarısına oynayacak Aziz Behich’i tasima etmeyi düşünüyor.

FIFA TALİMATI YÜZÜNDEN dönem içinde GELEMEMİŞTİ

Beşiktaş’ta istikbal sezonun evvel transferi var olan Aziz Behich’le alakalı sürpriz tek hakikat dahada alana çıktı. deneyimli futbolcunun aslında dönem arasında Beşiktaş’a gelme vaziyeti vardı. ama sezon başında Bursa’da takim formasi giyen derhal peşinden PSV’de oynayan Aziz’in FIFA talimatları gereği tek sezonda üç takımda oynayamayacağı amaciyla transferinin gerçekleşmediği bildirildi.

ADRIANO VE CANER’DEN GENÇ

Takvim’de bulunan habere göre; Mirin’in tasima görüşmeleri esnasında Aziz amaciyla PSV ile anlaşmanın bitirdiği öğrenildi. Beşiktaş yönetiminin Behich’i seçenek etmesindeki en hatri sayilir büyüklükte etkenlerden birinin de aynı mevkiide görevli var olan Adriano (34) ile Caner’den (30) dahada toy olduğu ifade edildi.

YARI FİYATINA SOL BEK

28 yaşında var olan Avustralyalı oyuncu Behich’in aldığı ücret de başka oyuncuların derhal hemen yarısı..

Brezilyalı Adriano Beşiktaş’tan senelik tek milyon 850 bin euro, Caner ise tek milyon 750 bin avro kazanırken, Aziz Behich’in ise siyah-beyazlılardan senelik 800 bin avro kazanacağı ifade edildi.

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir