• Anasayfa
  • >
  • Magazin
  • >
  • Johnny Depp’in eski eşi Amber Heard’ın, oyuncu James Franco ile asansörde görüntüleri ortaya çıktı

Johnny Depp’in eski eşi Amber Heard’ın, oyuncu James Franco ile asansörde görüntüleri ortaya çıktı

Dünyanın en sevilen oyuncularından var olan Johnny Depp ve Daha önceki eşi Amber Heard arasında sular durulmuyor. Depp ve Heard arasında süre gelen davaya yıldız oyuncu James Franco da dahil oldu. Amerikalı aktrisin Johnny Depp tarafından şiddete uğradığını söylediği günün ertesinde, alana çıkan asansör görüntüleri vaziyeti dahada da karmaşık vaziyete getirdi.

KARŞILIKLI ŞİDDET İDDİASI

Ünlü çift Amber Heard ve Johnny Deep 2015 seneninde evlenmişlerdi ama ikilinin evliliği uzunca sürmeyerek çift 2017’de boşanmıştı. Boşanma davasında Heard, Depp’in evliliklerinde kendisine şiddet uyguladığını argüman etmişti. Bunun üstüne Depp ise asıl şiddetin kendisinin gördüğünü söylemişti.

MAKYAJ OLDUĞUNU ÖNE SÜRMÜŞTÜ

Amber Heard evvel olarak 21 Mayıs 2016’da polise başvurup şiddet gördüğünü argüman ederek şikayetçi olmuştu. zabita hanede şiddet izine rastlayamadı, Depp eşinin vücudundaki yaralama izlerinin makyaj olduğunu öne sürdü. Heard ise Daha önceki eşinin kendisini oyun arkadaşı James Franco’dan kıskanıp sinir krizi geçirdiğini argüman etti.

ELON MUSK’LA ALDATTIĞINI ÖNE SÜRDÜ

uzunca süre Suskun var olan Depp, evvel Heard’ü evliyken kendisini milyarder Elon Musk’la aldatmakla suçladı ardindan da itibarını zedelediği amaciyla 50 milyon dolarlık dava açtı.

ASANSÖR GÖRÜNTÜLERİ alana ÇIKTI

Dava ayni ritimde devam ederken Heard’ün şiddete uğradığını argüman ettiği günün ertesine ait asansör görüntüsü alana çıktı. Heard, Depp ile yaşadığı apartmanın asansöründe oyuncu Franco ile sarılırken görüntülendi. Kameraların farkında var olan ikilinin yüzlerini gizlemeye çalışmaları dikkat çekti.

JAMES FRANCO’YA MAHKEME CELBİ GÖNDERDİ

Depp, Daha önceki eşinin yüzünde veyahut vücudunda yaralama dahil kismina rastlayıp rastlamadığına değin ifade vermesi amaciyla Franco’ya mahkeme celbi gönderdi.

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir