Düzce TEM’de trafik kazası: 2 kişi yaralı

  • Comments Off

Kaza, akşam saatlerinde tem Otobanı minik Melen Köprüsü Mevkiinde alana geldi. alinan bilgilere göre İstanbul istikametine gitmekte var olan Erdinç Ç.’nin kullandığı 34 EH 2353 plakalı otomobil, sürücüsünün araç direksiyonu hakimiyetini kaybetmesi neticesi refüje çarparak sol şeride geçti. Bu esnada aynı istikamete gitmekte var olan Mehmet S. idaresindeki 06 BFY 733 plakalı otomobil, önünde talihsiz kaza yapan araca çarpmamak amaciyla direksiyonunu kırınca yollar kenarındaki bariyerlere çarptı. Kazada oto sürücüsü Erdinç Ç. ve Hasan Ç. yaralandı.

İhbar üstüne olay adina gelen sağlık ekipleri yaralılara evvel müdahalesini yaptıktan ardindan ambulanstaki Hasan Ç. ambulanstan inerek talihsiz kaza yaptıkları otomobili incelemeye başladı. sağlık ekiplerinin ikazı neticesi tekrar ambulansa alınan Hasan Ç., Atatürk hükümet Hastanesine kaldırıldı. başka yaralı var olan sürücü Erdinç Ç. ise kafasından aldığı darbelere karşın ambulansa binerek hastaneye gitmedi onay etmedi.

Yaralı sürücünün peşinde uzunca süre gezen sağlık görevlileri, yaralı sürücüyü rehabilitasyon amaciyla inandirma etmeye çalıştı. Sağlıkçılar ile birlikte zabita ekipleri de inandirmak amaciyla çaba harcadıkları Erdinç Ç. çabaların derhal peşinden inandirma olarak ambulans ile Atatürk hükümet Hastanesine kaldırıldı. talihsiz kaza ile alakalı analiz başlatıldı.

Selçuk Akyol

önceki haber «
sonraki haber »