• Anasayfa
  • >
  • Spor
  • >
  • Galatasaray’da Fatih Terim ile Abdurrahim Albayrak arasında soğuk savaş yaşandığı iddia edildi

Galatasaray’da Fatih Terim ile Abdurrahim Albayrak arasında soğuk savaş yaşandığı iddia edildi

  • Comments Off

şuurlu Futbol düzen Kurulu’ndan evvel dört mücadele karar alan, derhal peşinden Tahkim Kurulu’nun kararıyla cezası üç maça indirilen Fatih Terim amaciyla Galatasaray camiası tek gövde olurken, reis Mustafa Cengiz‘in Terim’i destekleyen izahları TFF ile reis Cengiz’i karşı karşıya getirdi.

Verilen üç maçlık cezaya kati reaksiyon gösteren Mustafa Cengiz ülkemiz Futbol Federasyonu’nu topa tutarken, başkanın “Silah ile tehdit edilenlere 11 vakit karar verildiğini gördük. Ona verilsin demiyorum ama eşitlik ilkesi varsa her şey eşit olmalı, 19.05 yüreğimizi yaraladı” ifadeleri sarı kırmızılı takim ile TFF arasındaki gerilimi değişik tek adım dahada ileriye taşıdı.

BAŞKAN, YÖNETİM VE TARAFTAR FATİH TERİM’İN ARKASINDA

Bu akşam Kasımpaşa ile ağırbaşlı tek maça çıkmaya hazırlanan Galatasaray’da tribünleri dolduracak taraftarların fatih terim hocam amaciyla hususi hazırlıklar yapacağı bildirilirken, 50 binin üzerinde seyircinin başarılı teknik adama tam destek vereceği kaydedildi. Başkanından, yöneticisine, futbolcusundan, taraftarına civarindan Terim’in arkasında duran camiada ‘kenetlenme’ havası hakimken, yaşanan onca menfi gelişmeler karşısında Yalnızca İkinci reis Abdurrahim Albayrak‘ın mevzu hakkinda rastgele tek İzah yapmaması kafalarda Sual işareti bıraktı.

“MUSTAFA CENGİZ OLMASA KÖPRÜLER ATILMIŞTI”

Geçtiğimiz sezon çogunlukla nokta kaybedilen maçlardan ardindan sık sık medya mensuplarının karşısına çıkarak hakemlere ve TFF’ye reaksiyon gösteren Albayrak, Fatih Terim’in aldığı üç maçlık cezaya kayıtsız kalırken kulüpte ileri gelen Bir takım Daha önceki yöneticilerin ‘Mustafa Cengiz arada olmasa Albayrak ile Terim arasında köprüler çoktan atılmıştı’ yorumlarında bulunduğu kaydedildi.

(Akşam)

Galatasaray'da fatih terim hocam ile Abdurrahim Albayrak arasında soğuk harp yaşandığı argüman edildi
önceki haber «
sonraki haber »