• Anasayfa
  • >
  • Güncel
  • >
  • Erdoğan sinyali vermişti! Trafikte aracında sigara içenlere ceza kesildi

Erdoğan sinyali vermişti! Trafikte aracında sigara içenlere ceza kesildi

Orhangazi güvenlik Müdürlüğü Trafik ofis Amirliği ekipleri, kent merkezinde hususi araçlara baz alinarak sigara uygulaması yaptı. Araçta sigara içen Bir takım sürücülere 153 Lira yönetimsel kazanç cezası kesildi.

UYGULAMALAR BAŞLADI

tertemiz uygulama kapsamında Trafik ofis Amirliği ekipleri kent merkezinde hususi araçta sigara uygulamasına başladı. Siteler kisminda uygulama yapan zabita ekipleri hususi araçlarda sigara içilip içilmediği ile alakalı kontroller yaptı. Bir takım sürücülere yönetimsel kazanç cezası kesildi.

153 Lira kazanç CEZASI KESİLDİ

zabita ekiplerinin uygulamaları esnasında hususi araçta sigara içen Bir takım sürücülere 153 Lira kazanç cezası kesildi. İdari kazanç cezasına çarptırılan Bir takım sürücüler ise hemide reaksiyon gösterdi, ayni vakitte da uygulama hasebiyle şaşkınlıklarını gizleyemedi. Bir takım sürücüler ise uygulamanın nihayet derece yerinde olduğunu söyledi.

ERDOĞAN SİNYALİ VERMİŞTİ

Cumhurbaşkanı Erdoğan, geçtiğimiz günlerde mevzu hakkinda yaptığı değerlendirmede şu ifadeleri kullanmıştı: “Araçta sigara içme konusu. Yazılı kayda girmek suretiyle şoför de içemeyecek arkada oturanlar da sigara içemeyecek. Kapalı yerlerde, balkonlarda sıkı tek uygulamaya gideceğiz. Şimdi bunun üzerindeyiz. Bu işin üstüne çok dahada sıkı tek şekilde gideceğiz. kazanç cezası vesaire ne gerekiyorsa bunların hepsi olacak.”

Kaynak: İHA
önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir