Maun Ağacından Kayık Tütsülük

 

Güzel aroma ve koku sağlayan en doğal ürün tütsüdür. Çok eski dönemlerden beri dünyanın her yerinde kullanılmaktadır. Salt bir kokudan fazlasını ifade eder. Çünkü beyin, zihin üzerinde olumlu yönleri vardır. Tütsü satın alan bir kişinin aynı zamanda tütsülük edinmesi de gerekmektedir. Maun ağacından kayık tütsülük, bu noktada satışa sunulmuştur. Tamamen doğal olan ve katkı maddesi içermeyen ürünler, daha iyi bir deneyim elde edebilirsiniz.

Tütsülük Kültürel Bir Değer

Tütsülük, son yılların en çok aranılan ürünlerinden birisidir. Geçmişten beri hiçbir zaman popülerliğini kaybetmemiştir. Mısırlılar, sahip oldukları inançların görsellerini ve öğelerini buna katmışlardır. Bazen kutsal bir kedi bazen ise bir sandal şeklinde tütsülük imal ettiklerini görmekteyiz. Yapılmış olan kazılarda buna dair güzel örneklere rastlanmıştır. Çinliler işi daha farklı bir yere taşımışlar ve tütsülükleri bakır, krom gibi değişik malzemelerden üretmişlerdir. Bundan dolayı ürünlerin değerli olduğunu ifade etmek gerekiyor.

Tütsülük Neden Kullanılır?

Tütsülük kullanımının nedenleri şöyledir;

  • Tütsülük yoga yapanlar için zorunlu eşyadır. Tütsü kullanımını kolaylaştırır. Yakılan tütsü çeşidinin etkilerinin ortama tam yayılmasını ancak bir tütsülük sağlayabilir.
  • Bu olmadan yakılacak olan ürünün ilgili bölgeye zarar verebilme ihtimali her daim vardır.
  • Genellikle bazı insanlar yatay bir şekilde masa üstüne koyar. Bunun sonrasında ürün yere düşebilir.
  • Ya da bu tip bir pozisyondan dolayı aromanın karışımı hem hızlı olmaz hem de etkisi azalır.
  • Kül, tütsüden çıkan genellikle çok fazla olmayan maddedir. Bunun çevreye yayılmasını ve dökülmesini hiç kimse istemez.
  • İşte bu ve bunun gibi onlarca nedenden dolayı tütsülük satın almalısınız.

Maun Ağacından Kayık Tütsülük Özellikleri

Maun ağacından kayık tütsülük, eski Mısır’daki ürünlerin bir benzeri şeklindedir. Bundan dolayı sadece tütsüyü sabitlemek için değil, aynı zamanda ortama mistik bir hava katmak için de tercih edilebilir. Çünkü güzel bir görsele sahiptir ve uzun ince bir kayık gibi tasarlanmıştır. Üründe yer alan delik, sticks olarak bilinen çubukların yerleştirilmesi içindir. Kullanımı basittir. İlk olarak deliğe tütsüyü sokun ve onu sabitleyin. 45 derecelik bir açıyla durur. Yani ne çok yukarıda ne de çok aşağıdadır. Ardından bir çakmak ya da kibrit yardımıyla yakılmalıdır. Bu şekilde süreç de tamamlanmış olacaktır.

Maun Ağacından Kayık Tütsülük Hemen Alınabilir

Maun ağacından kayık tütsülük, mitr.com.tr adresinden satışa sunulmuş durumda. Üstelik son derece uygun bir fiyatı var. Tek tıklamaya giriş yapılabilir. Üyelik alınmalıdır. Ardından bir ödeme yöntemi seçilmeli ve işlem sona erdirilmelidir.

 

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir