• Anasayfa
  • >
  • Magazin
  • >
  • Hamdi Alkan’ın kızı Zeynep Alkan, cesur minisiyle poz verdi

Hamdi Alkan’ın kızı Zeynep Alkan, cesur minisiyle poz verdi

Geçtiğimiz ay Taksim meydanında keçi gezdirerek gündeme gelen toy oyuncu Zeynep Alkan, yasamsal medya hesabından paylaştığı yürekli pozlarına tek yenisini dahada ekledi.

MİNİ ETEĞİYLE POZ VERDİ

yasamsal medya hesabını etkin olarak kullanan ve vakit içinde yaptığı her şeyi paylaşan Zeynep Alkan, Bir gün evvel mini etek ve askılı giysisiyle bacak bacak üstüne atarak poz verdi. Alkan, verdiği pozları da Instagram hesabından takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmedi. Alkan’ın pozları kısa müddette binlerce zevk aldı.

TAKSİM’DE KEÇİ GEZDİRDİ

Hamdi Alkan ve Canan Hoşgör’ün kızları var olan Zeynep Alkan geçtiğimiz ay taksim mahallesi İstiklal Caddesi’nde keçi gezdirdi. Alkan’ın, tek çekim amaciyla keçiyle gezdiği, aynı zamanda yasamsal tek deney yaptığı öğrenildi. yasamsal medya hesabından da bu görüntüleri paylaşan Alkan takipçilerinden yoğun tek alaka gördü.

ZEYNEP ALKAN KİMDİR?

Zeynep Alkan, 26 Mayıs 1998 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Aslen Hataylı var olan Zeynep, Hamdi Alkan ve Canan Hoşgör’ün kızıdır. Ayşe isminde tek kız kardeşi bulunmaktadır. 12 yaşındayken Bir takım tiyatro oyunlarında oyun alan Zeynep Alkan, iki sene Kadıköy hükümet Konservatuarında yarı zamanlı viyola eğitimi almıştır. Zeynep Alkan’ın oyun aldığı Kırk yalan filmi 20 Aralık’ta gösterime girecek.

Haber Videosu

: Hamdi Alkan’ın kızı Zeynep Alkan, yürekli minisiyle poz verdi

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir