Fotokopi Makinesi

Xerox Corporation, Haloid Xerox 914 olarak bilinen ilk ofis fotokopi makinesini sunduğunda, 1959’da işler kalıcı olarak değişti. Makine inanılmaz bir buluştu; Özel kimyasallara güvenmeden, normal kağıda kopya üretebilen ilk teknoloji parçasıydı.

Teknolojinin günlük hayatımızda ne yaptığını unutmak kolaydır. Eğer modern ofis fotokopi makinesinin icadı olmasaydı, zamanınızı kimyasal kopyalarla çalışarak veya ihtiyaç duyduğunuz birden çok kopyayı yazarak veya yazarak daha da kolaylaştırabilirdiniz. belgeler. Bir dahaki sefere ayağınıza dokunduğunuzda ve fotokopi makinesinin işini bitirmesini beklediğinizde, bu makinenin geçmişini hatırlayın ve verimliliğinizi artırmak için sağladığı hız, doğruluk ve ek özellikler için minnettar olun.

Ancak ofis fotokopi makineniz gerektiğinden daha fazla soruna neden oluyorsa, işletmenizin gerektirdiği verimliliği karşılayan teknolojiyi tanımlamak ve uygulamak için bir Fotokopi ve Yazıcı uzmanıyla tanışma zamanı gelmiş olabilir. Daha önce de belirtildiği gibi, fotokopiler masaüstü yazıcılarda olduğu gibi aynı mürekkep türünü kullanmaz. Bir masaüstü yazıcısında veya herhangi bir yazıcı türünde çok fazla kopya çekerken, size daha fazla zaman, emek ve maliyet gerektirebilir ancak bu fotokopilerde farklıdır, çünkü tükettikleri tonerler çok daha az maliyetlidir ve hız olarak çok hızlı olduklarından zamandan da tasarruf ettirirler.

Kaynak: https://www.bogazicifotokopi.com.tr/istanbul/fotokopi-kiralama/

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir