• Anasayfa
  • >
  • Spor
  • >
  • Sivasspor’da Tyler Boyd: Beşiktaş için de çok önemliydi..habere ulaş

Sivasspor’da Tyler Boyd: Beşiktaş için de çok önemliydi..habere ulaş

Beşiktaş’tan Sivasspor’a kiralık olarak gelen ve Galatasaray‘a tek de gol atan Tyler Boyd mücadelenin derhal peşinden yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu.

Beşiktaş amaciyla de çok mühim tek mücadele olduğunu belirten Tyler Boyd: “Bugün çok mühim tek maçtı. Beşiktaş amaciyla de çok önemliydi. Sivas’a nokta kazandırdık. güç tek maçtı. Rakibimiz çok zorlu, alan koşulları da zorlu. Sahadan dolayı dahada acele yoruluyorsunuz, kaslarınız yoruluyor. Takım olarak çok iyiydik. Savaştık, ugras ettik, tek nokta aldık” dedi.

FAJR: ÇOK İYİ MÜCADELE ETTİK

Sivassporlu Fayçal Fajr ise, “Bu çok güç tek maçtı. hatri sayilir büyüklükte tek kulübe karşı oynadık. Takım olarak baştan sona ugras ettik. İşimizi iyi yaptık. Yalnızca evvel 11 değil, yedeklerle birlikte çok iyi ugras ettik. Bu puanı sonuna civarindan dogruluk ettik” dedi.

Sivasspor kalecisi Ali Şaşal’ı da değerlendiren Fajr, “Ali Şaşal’ı ayrı tek yere koymak lazım. nihayet dakikalarda çok iyiydi, ani çok kez orada topu engelledi. Hakan ve Uğur da vücuduyla topu engellediler. Biz takım olarak buradan nokta aldık” şeklinde konuştu.

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

betcup