• Anasayfa
  • >
  • Spor
  • >
  • Aleyna Tilki ve Demet Akalın arasında gerilim… \”Sakin ol şampiyon, FIFA'ya söyleriz seni de paylaşır\”..habere ulaş

Aleyna Tilki ve Demet Akalın arasında gerilim… \”Sakin ol şampiyon, FIFA'ya söyleriz seni de paylaşır\”..habere ulaş

Demet Akalın’ın ‘Kulüp’ şarkısını Trabzonsporlular şampiyonluk kutlamalarında kullandı. Bunun üstüne tek tweet atan meşhur şarkıcı, “Adamlar beni hayat starı yapacak? Aleyna (Tilki) duymasın!” ifadelerini kullandı. Aleyna Tilki Demet Akalın’ın kendisine gönderme yapmasını pas geçmedi. toy şarkıcı, Demet Akalın’a cevap verince ortalık karıştı.

Demet Akalın dargın olduğu Aleyna Tilki’yi amaç alarak “adamlar beni hayat starı yapacak latife mısın? Aleyna duymasın düş kuruyor ama bendeniz oturduğum yerden FİFA’dayım. Neymiş mühim var olan don değil şarkıymış” dedi.

“ARTIK SEVGİM YOK”

Aleyna Tilki, Akalın’ın bu sözlerine Twitter sayfasından “Dünya starlığını şampiyonlukta şarkı çalması zannedenler spotify GLOBAL’in sayfasından evvel İngilizce röportajımı izleyebilirler. Bunu yapan evvel Türk olduğum amaciyla çok mutluyum beni destekleyenlere teşekkür ederim. Desteklemeyenlere de saygım sonsuz ama artık sevgim yok” iletinini paylaştı.

“TEK RAKİBİN MUSTAFA TOPALOĞLU”

Demet Akalın ise bu cevap sonrası Tilki’ye “Tek rakibin Mustafa Topaloğlu, feza starlığı. Sakin ol şampiyon FİFA’ya söyleriz seni de paylaşır” dedi.

“SEVİYENİN DÜŞECEĞİNİ TAHMİN ETMELİYDİM”

Aleyna Tilki bu yanıtı da pas geçmedi ve Akalın’a “Şu anki kazancımla lüks tek hayat yaşamaktansa, yıllardır yalnız başıma vatan dışında çalışıyorum. Gençlere yollar açmak adina onların hayallerini baltalama isteğinize üzüldüm. Size cevap verdiğimde karşılığında seviyenin düşeceğini olasılık etmeliydim. Takipçilerimden özür dilerim” dedi.

Kaynak: Hürriyet

  • magazin

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

betcup