• Anasayfa
  • >
  • Ekonomi
  • >
  • Bakan Nebati’den enflasyon açıklaması..habere ulaş

Bakan Nebati’den enflasyon açıklaması..habere ulaş

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, sektör bazlı görüşmelerini; çimento, seramik ve yapı malzemeleri sektörlerinde etkinlik gösteren iş dünyası temsilcileri ile tek araya gelerek tamamladı.

SOSYAL MEDYADAN AÇIKLAMA YAPTI

Sosyal medya hesabı üzerinden açıklamalarda bulunan bakanimiz Nebati, sektör bazlı görüşmelere ayni ritimde devam ettiklerini, hazır giyim, mobilya, ak eşya ve minik ev aletleri ile çimento, seramik ve yapı malzemeleri sektörlerinde etkinlik gösteren iş dünyası temsilcileriyle tek araya gelerek, randımanlı müzakereler gerçekleştirdiklerini bildirdi.

“GECE GÜNDÜZ ÇALIŞACAĞIZ”

Bakan Nebati, şu ifadeleri kullandı: “Her platformda ifade ettiğimiz benzeri fiyatların sebepsizce artışına müsamaha göstermeyecek, gereksinim seklinde değişik enstrümanları faal tek şekilde devreye alarak enflasyonla mücadelemizden Katiyen ödün vermeyeceğiz. bütün küresel negatifliklere rağmen, toplumumuzun her kesimini savunmak amaciyla firmalarımız ile eşgüdüm içinde olmaya ayni ritimde devam edeceğiz. ahenk gösteren ücret istikrarımızı daim kılmak ve milletimizi enflasyon baskısı altında ezdirmemek amaciyla gece gündüz demeden var gücümüzle çalışacağız”.

Bakan Nebati'den dolar incileri İlginizi Çekebilir Bakan Nebati’den dolar incileri

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

betcup